Keine-Sensei's Sleepy at 21 o'Clock (Touhou)

Keine-Sensei's Sleepy at 21 o'Clock (Touhou)
autor: Vivit Gray status: Zakończony typ: Manga ograniczenia wiekowe: 18+ skanlacje tworzone przez: Hayate czytaj na: Hayate opis: To bardzo ważne dla zdrowia, aby zawsze kłaść się o tej samej porze. Zwłaszcza, jeśli za dnia ma się do wykonania ważną pracę... Jak na przykład, nauczanie w szkole na wsi. Powinniśmy wszyscy brać przykład z Keine-sensei!
Fujiwara Mokou i Kamishirasawa Keine to postacie z gry Touhou Project. W tej serii gier dużą wagę przyjmuje się do samych, walczących postaci. Każda z nich ma rozbudowaną historię i osobowość. Stanowią one punkt wyjścia dla licznych, często tworzonych przez amatorów, historii.
Keine to pół-człowiek pół-youkai. Żyje w Ludzkiej Wiosce, gdzie też pracuje jako nauczycielka. Jest niezwykle opiekuńcza w stosunku do ludzi. Jedna z jej mocy to umiejętność zmieniania historii.
Mokou jest przyjaciółką Keine. Niegdyś była zwykłym człowiekiem, lecz po wypiciu Eliksiru Hourai 1300 lat temu stała się nieśmiertelna. Jest raczej cichą osobą, która unika kontaktów z innymi.